Kawasaki Z 300
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Kawasaki Z 300 2016 Искуства и стручни преглед
Michael G. Fox
The cool design of the Kawasaki Z300, which is extremely similar to that of its big sister Z800, makes it a very grown-up-looking motorbike. The stable braking system and the easy-to-read cockpit with an analogue rev counter and all the necessary features fit in very well with this image. Thanks to the 170 kg ready-to-ride weight, the bike is extremely easy to handle and playful. The engine only reveals its potential in the upper rev range, but revs up willingly and makes you want to ride in a sporty manner. Only the comfort-oriented chassis cannot quite cope with radically sporty demands - but this is quite legitimate and understandable for an entry-level motorbike.

Кључна спецификација Kawasaki Z 300 2017
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 62 mm |
| Takt | 49 mm |
| Snaga motora | 39 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 11000 okr./min |
| Okretni moment | 27 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 10000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.6 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 296 ccm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Tehnologija | Latica |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2015 mm |
| Širina | 750 mm |
| Visina | 1025 mm |
| Međuosovinski razmak | 1405 mm |
| Visina sjedala | 785 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 168 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 170 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17 l |
| Sukladnost licence | A2 |
Цена Kawasaki Z 300
Kawasaki Z 300 Историја
Kawasaki Z 300 2016

39 KS
296 ccm
168 kg
481.692 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z 300 2015

39 KS
296 ccm
168 kg
426.981 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Kawasaki Z 300
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за Kawasaki Z 300
ФАК Kawasaki Z 300
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Kawasaki Z 300?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Kawasaki Z 300 s godinom proizvodnje 2015 inosi prosječno 446.010 RSD uz prosječnu kilometražu od 22.633 km.
- Koji je bolji? Motocikl Kawasaki Z 300 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki Z 300?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Kawasaki Z 300.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Kawasaki Z 300? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Kawasaki Z 300 bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -7 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Kawasaki Z 300?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Kawasaki Z 300. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Kawasaki Z 300 Слике
Извор: 1000PS
















